پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

اصلاح الگوی مصرف

اصلاح الگوی مصرف

 

پیام مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای مازندران در سال اصلاح الگوی مصرف

نامگذاری سال 88 بنام اصلاح الگوی مصرف از سوی مقام معظم رهبری ،فرصت مغتنمی است تا همه آحاد جامعه نسبت به تصحیح رفتار مصرفی در کلیه بخشها اهتمام و تلاش خود را بکار گیرند و این نقیصه دیر پای استفاده نامناسب از منابع که بعنوان یک معضل در تاریخ این مملکت خسران و زیانهای جبران ناپذیری وارد نموده است را رفع نمایند.
صنعت برق کشور نیز متاثر از این تفکر و بدلیل محدودیت های خاص خود باید امکان بازنگری در زمینه استفاده از منابع و مهندسی مجدد روشهای اجرای کار و اصلاح الگوی مصرف را فراهم نماید.
با توجه به شرائط موجود ، مقایسه تطبیقی با وضعیتهای مشابه واستانداردهای بین المللی رفتارعقلائی و مبتنی بر نگاه اقتصادی از اهمیت و ضرورت ویژه ای برخوردار است اکنون جهان با تحولات در تمام زیرساختها امکان خدمت رسانی به جامعه را روزآمد ارتقا و سامانه رفاه اجتماعی را تا حد تامین نیازهای نوین با شیوه های مدرن و کمترین هزینه به منصه ظهور میرساند.
برهمه ما لازم است با تجدید نظر دقیق و عالمانه به شیوه های انجام کار ،اجرای پروژه ها و ارائه خدمت توجه نمائیم، چگونه وبا چه منابعی قرار است پاسخگوی انتظارات جامعه باشیم، چه بسا عدم التفات به روند هزینه و مصرف ،نه تنها آن جلوه لازم را به تلاش ها نمی بخشد بلکه رضایت وجدان ر ا درپی نخواهد داشت و ضمیربیدار هر ایرانی مومن و دلسوز را نیز اقناع نمی کند.
با آگاهی و وقوف بر جمیع جوانب و اشراف بر فرایند امور مرتبط" باهم عهد می بندیم از همه توان خود بهره گیریم تا در تمام بخشها و کلیه کارها خرد و نگاه اصلاحی به مصرف منابع را سرلوحه امور خود قرار دهیم و برای تحقق چنین هدفی دانش ،تجربه ،خلاقیت و سعی کامل خود را بکار می بندیم؛ تا آرمان صنعت برق مازندران "پرفروغ ترین ستاره خدمت در آسمان صنعت برق کشور باشیم"را با کمترین هزینه ، بهترین و معقول ترین استفاده از منابع محقق سازیم.
مطمئنا" تلاشها و اندیشه ها در مسیر برنامه محور و خردگرا منجر به نتیجه ای درخشان خواهد شد و هر کوششی که در تحقق هدف ایفاگر نقش باشد مورد تفقد و تقدیر شایسته قرار می گیرد.
حرکتها و اقدامات فرهنگی مناسب جهت نهادینه نمودن این پیام مورد توجه همه ارکان شرکت خواهد بود تا  بعنوان فرهنگ سازمانی سر فصل انجام کارها برای همیشه قرار گیرد.راهبر سایت: طیبه محمد نژاد
تلفن: 3347

 

بروز رسانی: 1397/11/23 - 13:45
بازدید: 3919