کتابخانه مرکزی

کتابخانه مرکزی
چاپ

 سامانه تحت وب کتابخانه مرکزی

راهنمای عضویت در سیستم جستجوی تحت وب کتابخانه

 

رشد و گسترش کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی در حال حاضر، از الزامات حیاتی هر مؤسسه علمی و دانشگاهی است. کتابخانه شرکت برق منطقه‌ای مازندران یک نهاد اطلاع‌رسانی است و برای پشتیبانی از فعالیت‌های تحقیقاتی، مدیریتی شرکت برق و شرکتهای وابسته (اقماری) ، کمک به افزایش سطح دانش و کارآیی مدیران، کارشناسان با بهره‌گیری از دانش روز صنعت برق فعالیت می‌نماید. کتابخانه مرکزی شرکت برق در اسفند سال 1373 فعالیت خود را آغاز به کار کرده است و هم اکنون با ساختمانی به مساحت 250 متر مربع در طبقه چهارم ساختمان فنآوری شرکت مستقر می‌باشد. ساختمان فعلی این کتابخانه در سال 1390 افتتاح گردید.

 

اهداف

جمع آوری، سازماندهی، آماده‌سازی و اشاعه اطلاعات علمی و فنی در زمینه مهندسی برق و علوم وابسته به صنعت برق جهت پیشبرد اهداف صنعت برق مازندران می‌باشد. هدف اصلی کتابخانه مرکزی، فراهم آوردن امکان دسترسی به منابع و اطلاعات مورد نیاز می‌باشد. بنابراین وظایف زیر برای کتابخانه مرکزی در نظر گرفته شده است؛

فعالیتها

 

سازمان و تشکیلات
کتابخانه از نظر تشکیلات سازمانی زیر نظر معاونت برنامه‌ریزی و تحقیقات، دفتر فنآوری ارتباطات و مدیریت اطلاعات قرار دارد.

دامنه موضوعی

کتابخانه تخصصی و دامنه موضوعی آن شامل: برق- الکترونیک، برق- قدرت، مکانیک، عمران، کامپیوتر و مدیریت و غیره می‌باشد و شامل انواع مدرک نظیر کتاب فارسی و لاتین ،  پروژه‌های تحقیقاتی،  استانداردهای بین‌المللی، فیلم‌های ویدئوی،  و دیسک‌های فشرده است. کتاب‌ها با استفاده از نظام رده‌بندی کتابخانه کنگره (LCC) تنظیم شده است و سیستم کتابخانه به صورت قفسه باز می‌باشد.

 


 

ساعات کار کتابخانه

شنبه-چهارشنبه

7 صبح الی 15:30 عصر

پنج شنبه

تعطیل 

جمعه

تعطیل


 کلیه تعطیلات عمومی تعطیل است.

 

تلفن  داخلی کتابخانه: 3383- 3384-3336  


راهبران سایت: لیلا خلیلی - منصوره یوسفی

بروز رسانی: 1399/12/27 - 09:42
بازدید: 4559