پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / برگزاری جلسه فصلی دبیران، مسئولین انجمن ها، کمیته ها و کارگروههای ورزشی صنعت آب و برق استان مازندران و گلستان

برگزاری جلسه فصلی دبیران، مسئولین انجمن ها، کمیته ها و کارگروههای ورزشی صنعت آب و برق استان مازندران و گلستان

اخبار و رویدادها
1400/09/17 - 08:17
برگزاری جلسه فصلی دبیران، مسئولین انجمن ها، کمیته ها و کارگروههای ورزشی صنعت آب و برق استان مازندران و گلستان

    به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، جلسه فصلی دبیران، مسئولین انجمن ها، کمیته ها و کارگروه های ورزشی صنعت آب و برق استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس حسین افضلی، با اشاره به  اهمیت ورزش در صنعت آب و برق و جایگاه آن در وزارت نیرو و تقدیر و تشکر از زحمات ورزشکاران همکار در این  حوزه خواستار تلاش مضاعف کلیه همکاران، جهت نیل به اهداف عالی صنعت آب و برق گردید .

در ادامه مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق مازندران و گلستان ، پیرامون گزارش عملکرد 6 ماهه، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی صنعت آب و برق استان به بیان نکاتی پرداخت.

علیرضا قهاری با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی صنعت آب و برق استان مازندران بیان داشت: شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان میزبان رشته های ورزشی والیبال - تنیس روی میز - بدمینتون ، شرکت آب منطقه ای مازندران در رشته های ورزشی آمادگی جسمانی -دارت  - تیراندازی، شرکت آبفا میزبان رشته فوتسال و شرکت توزیع نیروی برق مازندران نیز در رشته های شطرنج و طنابکشی در بهمن ماه سال 1400 می باشد.

در این جلسه که با حضور دبیران، مسئولین انجمن ها، کمیته ها و کارگروههای ورزشی صنعت آب و برق استان برگزار شد. هر یک از اعضا به بیان نکاتی در خصوص مسائل ورزشی صنعت آب و برق پرداختند.

    

                                      

بازدید: 118