پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

پیام وزیر نیرو به مناسبت هفته بسیج

اخبار و رویدادها
1400/09/04 - 07:23
پیام وزیر نیرو به مناسبت هفته بسیج

بسیج، حامل یک فرهنگ پویا و پیام آور اندیشه متعالی در خودباوری ایران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، وزیر نیرو گفت: نقش بی‌بدیل بسیج در روند تحولات شگرف دهه‌های اخیر تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان بیانگر این حقیقت است که بسیج نه تنها نماد شاخصی از یک تشکل موفق و موثر مردمی است، بلکه حامل یک فرهنگ پویا و با نشاط و پیام آور اندیشه متعالی در خودباوری و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است.


“علی اکبر محرابیان” در پیامی به‌مناسبت هفته بسیج، افزود: چهل و دومین سالروز تشکیل ارتش مردمی و پر افتخار بسیج را به همه بسیجیان عزیز و پرتلاش و فداکار صنعت بزرگ آب و برق کشور تبریک و تهنییت عرض می‌کنم.
وی افزود: بی‌تردید فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای تاسیس بسیج مستضعفین، عرصه‌های گوناگون و پهناوری را برای ظهور و بروز مباهات آمیز بهترین، خالص‌ترین و با ایمان‌ترین نیروهای عظیم ملت در میدان‌ها و بزنگاه‌هایی که انقلاب و کشور تاکنون به آن‌ها نیاز داشته فراهم ساخت.
محرابیان ادامه داد: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که تحت زعامت مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا می‌توان آن را مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن دانست.
وی گفت: اینجانب ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه و بی‌شائبه همه بسیجیان جهادگر و پیشگام در عرصه‌های دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز رشد و شکوفایی صنعت آب و برق کشور آرزوی توفیق، سلامتی، بهروزی و ثبات قدم در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف گرانسنگ انقلاب و میهن عزیزمان را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

بازدید: 104