پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

پیام مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

اخبار و رویدادها
1400/09/01 - 09:02
پیام مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

   بسیج، این شجره طیبه امروز درخت تنومندی است که تا کنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متعهد در صحنه های مختلف از 8 سال دفاع مقدس تا عرصه عمران و سازندگی ایران اسلامی و مقابله با هجمه های شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا نماید.

هم اکنون وظیفه ی ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی،مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

این ایام مبارک فرصت مغتنمی است برای تجدید میثاق با آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیان گذار بسیج و تجید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی).

اینجانب ضمن عرض  تبریک به مناسبت  فرارسیدن هفته بسیج به بسیجیان گرانقدر ،ایثارگران و خانواده های معظم و معزز شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم  و جانبازان گرامی  و مردم ولایتمدار استان  مازندران و گلستان ،  سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظه ا..) و توفیق خدمت به مردم شریف جمهوری اسلامی ایران را از درگاه  ایزد منان مسئلت دارم .

 

بازدید: 92