پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / انتصاب مسئول نمایندگی هسته گزینش شرکت توانیر درشرکت برق منطقه مازندران و گلستان

انتصاب مسئول نمایندگی هسته گزینش شرکت توانیر درشرکت برق منطقه مازندران و گلستان

اخبار و رویدادها
1400/06/29 - 09:34
انتصاب مسئول نمایندگی هسته گزینش شرکت توانیر درشرکت برق منطقه مازندران و گلستان
 

مدیر کل هسته گزینش شرکت توانیر:

اصلی ترین وظیفه گزینش، بررسی و احراز صلاحیت های اعتقادی، سیاسی و اخلاقی کارکنان است که منجربه سلامت اداری می شود.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، مجتبی قربانی، مدیر کل هسته گزینش شرکت توانیر در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی هسته گزینش توانیر در شرکت برق منطقه ای با اشاره به شرایط جغرافیایی و اقلیمی مازندران، گفت: استان گردشگر پذیر مازندران همواره میزبان جمعیت زیادی از مسافران در فصول مختلف است و در کنار فعالیت گسترده در صنعت و کشاورزی، ارائه خدمت پایدار برق در این بخش ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
 
وی با اشاره به این که علیرغم همه مشکلات، ارائه خدمات به مردم و بخش های مختلف استان به صورت مستمر صورت گرفته است، افزود: شرکت برق منطقه ای مازندران از شرکت های پیشرو در سطح کشور است.
 
قربانی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت جایگاه گزینش اشاره کرد و گفت:  میزان در گزینش حال فعلی افراد است و اصلی ترین وظیفه ما در گزینش، بررسی و احراز صلاحیت های اعتقادی، سیاسی و اخلاقی است که منجر به سلامت اداری می شود.
 
وی با بیان این که همه تلاش خود را در جهت اجرای مناسب قانون گزینش به کار گرفتیم، ادامه داد: سعی کردیم این قانون را آن طور هست اجرا کنیم، اما نگاه اصلی ما به شرع است و قانون نیز بر اساس شرع مقدس تدوین شده است.
 
مدیر کل هسته گزینش شرکت توانیر با اشاره به این که دو کار عمده در مجموعه گزینش انجام می دهیم، افزود: کار ویژه نخست احراز ضوابط عمومی است که مربوط به بدو ورود استخدام(موارد غیر آزمونی)، تمدید قرارداد، تبدیل وضعیت، مأموریت و انتقال است که باید ضوابط عمومی در آن احراز شود.
 
 قربانی با اشاره به شعار اصلی  گزینش توانیر مبنی بر «اصلاح آری، حذف نه» به فعالیت ویژه گزینش اشاره کرد و بیان داشت: ضوابط انتخاب اصلح دومین وظیفه مهم گزینش است که باید در «بدو ورود از طریق آزمون و انتصاب در مشاغل مدیریتی، حساس و خاص» احراز گردد.
 

مهندس افضلی، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان نیز در این جلسه از شرکت برق منطقه ای مازندران به عنوان یکی از شرکت های مهم و کلیدی در کشور یاد کرد و گفت: این مجموعه با تلاش شبانه روزی افردی دلسوز و متخصص توانسته خدمات ارزشمندی را در طول سال های اخیر به مردم ارائه کند.

وی ادامه داد: در ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت توانیر، شرکت برق منطقه ای مازندران در میان دستگاه های برق کشور تنها شرکتی بود که موفق به کسب تندیس از وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی وقت شد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان همچنین با اشاره به اقدامات ارزشمند این شرکت در حوزه کیفیت خدمات، تصریح کرد: در این بخش نقشه استراتژی شرکت تدوین و کلیه فعالیت های همکاران ما در قالب برنامه و اقداماتی که باید انجام می گرفت تدوین شد.

مهندس افضلی با اشاره به پایش فعالیت همکاران در این بخش، افزود: این تلاش ها منجر شد شرکت برق منطقه ای مازندران در چند جشنواره بین المللی حائز رتبه شد و در همین رابطه و از مؤسسه بی آی دی فرانسه دیپلم افتخار و تندیس ذرین تعهد به کیفیت را دریافت کردیم.

وی همچنین به دریافت تندیس پلوتونیوم از مؤسسه ای در اسپانیا اشاره کرد و گفت: شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان در این بخش موفق به کسب دیپلم  افتخار و تندیس عقاب طلایی شد.

مدیر عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان در بخش دیگری از سخنان خود به برخی پروژه های مهم انجام شده در صنعت برق استان طی سال های اخیر اشاره کرد و گفت:  در سال 94 علیرغم مشکلات موجود در منابع مالی، ایستگاه 400 شهدای مدافع حرم در فاز نخست در 4/5 هکتار از زمین ده هکتاری به مرحله اجرا درآمد.

مهندس افضلی، مدت زمان اجرای این پروژه را نه ماه اعلام کرد و افزود: در این مدت ایستگاه پست برق احداث و به مدار آمد و این مدت زمان در مقایسه با رکورد قبلی 30 ماهه به عنوان رکوردی جدید در کشور به ثبت رسید.

وی به جمع آوری خط تک مداری نکا به ساری اشاره کرد و بیان داشت: از زمان جمع آوری خط قدیمی، خط جدید احداث و چهار رشته هادی به 26 رشته هادی ارتقاء یافت واین پروژه مهم که 18 کیلومتر بود در مدت زمان نه ماه اجرا و به بهره برداری رسید.

مدیر عامل برق منطقه ای مازندران وگلستان در ادامه سخنان خود همچنین به اجرای پروژه جمع آوری خط تک مداری با پایه های تلسکوپی برای نخستین بار در کشور در مسیر ساری به قائمشهر اشاره کرد و گفت: این پروژه به طول 14/2 کیلومتر در هشت ماه اجرا و خط قدیمی جمع آوری و خط جدید دائر شد.

همچین در شهرستان های گرگان و گنبد توسعه ایستگاهای 230/63  کیلو ولت این شهرستان ها در کوتاه ترین بازه زمانی (حدود 5 ماه) با نصب در دستگاه های ترانسفورماتور 180  مگاولت آمپر به بهره برداری رسیده که یک رکورد در موضوع خود محسوب می شود.

مهندس افضلی با بیان این که همکاران ما در شرکت برق منطقه ای با علاقه و اشتیاق در حال خدمت رسانی به مردم هستند، افزود: با این رویکرد خوشبختانه طی سال های اخیر از لحاظ کمی و کیفی  حجم پروژه های بسیار بالایی در سطح دو  استان انجام شده و نسبت به سال های قبل، امروز شبکه برق استان پایدار تر است.

وی با اشاره به این که خاموشی های امسال به دلیل کمبود تولید بود و ارتباطی به سایر بخش ها ندارد، ادامه داد:  در حادثه برف غرب مازندران و گیلان در سال 95، پس از خسارتی که به شبکه برق آن منطقه وارد شد در یک بازه چند ساله 160 کیلومتر شبکه بازسازی شد و در حال حاضر بارش ها  هیچ مشکلی برای شبکه برق استان پیش نخواهد آورد .

مدیر عامل برق منطقه ای مازندران وگلستان در بخش پایانی سخنان خود با بیان این که بخش گزینش در شرکت توانیر و صنعت برق از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است، گفت: مجموعه این بخش با انتخاب فرد متخصص و متعهد، تضمین شده است .

 گفتنی است، در پایان این نشست ضمن تشکر از زحمات مهندس حسین افضلی در دوران تصدی مسئولیت نمایندگی هسته گزینش شرکت توانیر در شرکت برق منطقه ای مازندران، مهندس جلال الدین مولایی به عنوان نماینده جدید هسته گزینش شرکت توانیر در شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان معرفی شد.

    

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
بازدید: 431