پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس

پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس

اخبار و رویدادها
1400/06/31 - 07:15
پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان  بمناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

دوران دفاع مقدس، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین رویداد تاریخ معاصر ایران است و یکی از عوامل هویت‌ساز برای جامعه ایران به شمار می‌آید. این حماسه عظیم و عزت‌آفرین، نمادی از سرفرازی ملتی است که هیچ‌گاه مقابل زورگویی و ظلم سکوت نکرده است.

نسل ما وظیفه دارد از تجربه خود در دفاع مقدس، برای نسل‌های جدید که این دوره را لمس نکرده‌اند، سخن گفته و این رویداد تاریخی را به شیوه‌ای واقعی ترسیم کند، زیرا ملتی که گذشته خود را فراموش کند، آینده‌ای نخواهد داشت.

بی‌تردید در آن مقطع حساس تاریخی، هدایت‌ها و رهبری بی‌نظیر حضرت امام خمینی (ره) و مدیریت مقام معظم رهبری و تمامی مسئولان کشور و همراهی و همدلی فرماندهان دوران دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردیدهای تمامی شهیدان گرانقدر ،رزمندگان و ایثارگران بدینوسیله مراتب تهنیت خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف ایران اسلامی به ویژه ایثارگران ، جانبازان و نیروهای مسلح قهرمان را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی) مسئلت می نمایم.

بازدید: 132