پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / افتتاح و بهره برداری از 13 پروژه برق منطقه ای مازندران و گلستان، با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد و700 میلیون تومان

افتتاح و بهره برداری از 13 پروژه برق منطقه ای مازندران و گلستان، با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد و700 میلیون تومان

اخبار و رویدادها
1400/06/07 - 12:13
افتتاح و بهره برداری از 13 پروژه برق منطقه ای مازندران و گلستان، با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد و700 میلیون تومان

همزمان با هفته دولت صورت گرفت :

افتتاح و بهره برداری از 13 پروژه برق منطقه ای مازندران و گلستان، با اعتباری بالغ بر 288 میلیارد و700 میلیون تومان

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان ، مهندس حسین افضلی از بهره برداری شش پروژه مهم حوزه برق با اعتباری بالغ بر 156میلیارد و 700 میلیون تومان همزمان با هفته دولت در استان مازندران و هفت پروژه با اعتبار 132 میلیارد تومان در استان گلستان خبر داد.

وی افزود: این پروژه ها در استان مازندران در حوزه افزایش ظرفیت پست های فوق توزیع شهرهای ساری، آمل، بابل، جویبار با نصب ترانسفورماتور با ظرفیت 240 مگاوات آمپر  بوده است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، همچنین از افتتاح و بهره برداری نیروگاه مقیاس کوچک 6 مگاواتی همزمان با هفته دولت در استان خبر داد و بیان داشت: این پروژه مهم که عملیات اجرایی آن از سال 96 در شهرک صنعتی شماره دو ساری آغاز شد با اعتباری بالغ بر 720 میلیارد ریال و با اشتغال زایی 15 نفر به بهره برداری رسید.

وی در ادامه سخنان خود از بهره برداری هفت پروژه حوزه برق استان گلستان همزمان با هفته دولت در شهرهای آزادشهر، آق قلا، گنبد، گالیگش، بندرترکمن، مینودشت و وشمگیر با نصب ترانسفورماتور همراه با ظرفیت 175مگاوات آمپر خبر داد و عنوان داشت مدت اجرای تمامی این هفت پروژه در یک سال بوده و برای اجرای این پروژه ها در مجموع 132 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

مهندس حسین افضلی با بیان این که از این هفت پروژه بهره برداری شده، پنج پروژه مربوط به افزایش ظرفیت پست فوق توزیع در شهرها بوده است، تصریح کرد: علاوه بر این، دو پروژه نیز مربوط به توسعه پست ساده و احداث پست ساده در دو شهر گنبد و علی آباد استان گلستان بوده است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر این که با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها شاهد خدمات دهی مطلوب تر در حوزه برق رسانی به مردم شریف استان های مازندران وگلستان خواهیم بود، بیان داشت: همه تلاش مجموعه همکاران ما در شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، رفع مشکلات در این بخش به ویژه کاهش خاموشی ها است.

   

بازدید: 255