پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مهندس افضلی به مناسبت فرارسیدن روزکارمند

پیام مهندس افضلی به مناسبت فرارسیدن روزکارمند

اخبار و رویدادها
1400/06/03 - 06:57
پیام مهندس افضلی به مناسبت فرارسیدن روزکارمند

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان حسین افضلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت به مناسبت گرامیداشت روز کارمند پیامی را صادر نمود که متن آن بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته نخست شهریور ماه با یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر عجین گشته است. تقارن این هفته در سال ۱400 با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و ۷۲ شهید دشت نینوا، یاد آور ایثار و همت والای شهدای دولت است که با اخلاص، ایمان، خون و شهادت، دولت مردی را معنا بخشیده‏ اند. موفقیت هر سازمان‌ و شرکت در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت‌پذیری است که همواره می‌کوشند تا در مسیر تعالی به سوی چشم‌اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند. بی‌تردید هر تلاش مضاعف گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی شرکت و ثمره‌ای با ارزش به بار خواهد آورد که کام ذینفعان را شیرین خواهد کرد.

چهارم شهریور که به عنوان “روز کارمند” نامگذاری شده است فرصت مطلوبی برای تقدیر و تشکر از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدری است که همواره برای ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای کشور در بخش‌های مختلف فعالیت دارند.پر واضح است که موفقیت و دستاوردهای ارزشمند شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان، مرهون تلاش های صادقانه مردان و زنان پرتوان، شریف و صدیقی است که بی ادعا در جای جای این استان به خدمت مشغولند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت عزای شهدای کربلا و اسارت آل الله، گرامیداشت یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد دولت خدمتگزار به خصوص تمامی همکارانم در مجموعه شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون شما عزیزان را از درگاه خداوند رحمان خواستارم.

حسین افضلی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان

 

 

بازدید: 159