پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / فراخوان توانیربرای خرید برق تضمینی از مولدهای برق

فراخوان توانیربرای خرید برق تضمینی از مولدهای برق

اخبار و رویدادها
1400/04/21 - 12:30
فراخوان توانیربرای خرید برق تضمینی از مولدهای برق

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به نقل از پایگاه خبری توانیر، براساس مصوبه هیات وزیران، برق تولیدی واحدهای دارای مولد با نرخ خرید تضمینی 3800 ریال برای هر کیلووات ساعت خریداری می  شود.

شرکت توانیر با توجه به مصوبه اخیر هیات وزیران فراخوانی را منتشر کرد.
در این فراخوان آمده است:  به منظور افزایش تولید برق از محل مولدهای اضطراری و آماده بکار، به استناد بند 6 مصوبه هیأت محترم وزیران به شماره 41509 ت/58967هـ مورخ 16/4/1400، بدینوسیله اعلام می شود، شرکت توانیر از طریق شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشور، برق تولیدی توسط واحدهای دارای مولد را با نرخ خرید تضمینی 3800 ریال برای هر کیلووات ساعت خریداری می کند و سوخت موردنیاز نیز توسط مجموعه وزارت نفت تأمین می شود.
اولویت ساعات مورد نیاز برای تولید برق این مولدها از ساعت 12 الی 18 در ایام تابستان است و خرید برق در سایر ساعات نیز امکان پذیر است.
به این منظور از کلیه افراد حقیقی و حقوقی که دارای امکانات تولید برق هستند دعوت می شود جهت هماهنگی لازم به واحد جلب مشارکت تولید پراکنده شرکت های توزیع نیروی برق محل مورد نظر مراجعه نمایند.

بازدید: 390