پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت دهم اردیبهشت روز صنعت برق

پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت دهم اردیبهشت روز صنعت برق

اخبار و رویدادها
1400/02/09 - 17:53
پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت دهم اردیبهشت روز صنعت برق

چهار دهه تلاش مجاهدانه برای اعتلای صنعت برق کشور

مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان به مناسبت فرا رسیدن دهم اردیبهشت ماه روز ملی صنعت برق با ارسال پیامی گفت: کارکنان صنعت برق‌ بعد از انقلاب اسلامی مجاهدانه برای اعتلای این صنعت تلاش کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، در این پیام آمده است: تصور زندگی و حیات بشر بدون برق حتی برای چند ساعت هم دشوار، سخت و طاقت فرسا بوده چرا که برق لازمه زندگی و صنعت برق فراهم کننده این نعمت ارزشمند است.
دهم اردیبهشت‌ماه روز صنعت برق فرصتی است برای تقدیر از مردان و زنانی که با اراده و اعتقاد راسخ در راستای خدمت به‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گردش چرخ خودکفایی کشور تلاش می‌کنند.
صنعت برق در بعد از انقلاب اسلامی به جهت ورود نیروهای متعهد و توانمند زمینه صادرات انرژی برق را به بسیاری از کشورهای همسایه فراهم نموده است.
با تلاش مضاعف روزهای سخت جنگ نیز با سربلندی سپری شد و پس از آن کارکنان این صنعت، ثابت قدم در راه اعتلای کشور حرکت کردند.
لذا در شرایطی به خودکفایی در صنعت برق رسیدیم که کشور با چالش‌های متعددی مواجه بوده و بسیاری از صنایع در دوران گذار نتوانستند از شرایط بحرانی و چالش‌ها عبور کنند.
همه این تلاش‌ها را مرهون زحمت کارکنان این صنعت در کشور هستیم.
جای خالی روز صنعت برق در تقویم رسمی ایران همچنان احساس می‌شود چراکه صنعتی که نخبگان و رتبه‌های برتر کنکور سراسری آن ‌را به عنوان شغل آینده خود انتخاب می‌کنند، انتظار دارد روزی را بنام خود در تقویم ببیند.
شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با داشتن کارکنان توانمند و متعهد، صنعتی مهم در عرصه توسعه استان به شمار می‌رود و اینجانب دهم اردیبهشت‌ماه روز صنعت برق را به‌تمامی دست‌اندرکاران، کارکنان، کارگران و سایر افراد خانواده بزرگ صنعت برق اعم از پیمانکاران اجرایی ، سازندگان، مهندسین مشاور و به‌ویژه همکاران خدوم و پرتلاش شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) در انجام مسئولیت‌های محوله جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، موفق و سربلند باشید.

       

بازدید: 121