پیام تبریک مهندس حسین افضلی به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی ایران

اخبار و رویدادها
1400/01/11 - 11:56
چاپ
پیام تبریک مهندس حسین افضلی به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی ایران

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 12 فروردین روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام عزیز و رهبری بت شکن تاریخ و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) و روز استقرار و تثبیت حکومت جمهوری اسلامی و تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود، یادآور حماسه سیاسی و فریاد پرطنین و شعور ملت فهیم و فرهیخته ایران اسلامی است.

تدبیر و دوراندیشی حضرت امام خمینی(ره) و حمایت بیش از 98 درصدی ملت از نظام جمهوری اسلامی سبب شد تا حکومتی مبتنی بر آرای مردم، چرخش نخبگان و با رویکرد افزایش سطح کارآمدی و مشروعیت نظام به وجود آید.

جمهوری اسلامی ایران که استقرار آن مدیون خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی  بوده با تکیه بر آموزه های دینی و آزادی خواهی پایه های حکومتی عدالت‌محور را در جهان بنا  نهاده و گفتمانی نوین، غنی و امیدبخش به ارمغان آورده است.

اینجانب سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی را به آحاد مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی بویژه همکاران خدوم شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امید دارم در سالی که به نام "تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها"مزین شده، سالی توام با تعالی و پیشرفت، همدلی و تلاش برای ساختن سرزمین پر مهرمان ایران با توکل به الطاف الهی و در پرتو رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب باشد.

حسین افضلی

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان

 

 

بازدید: 165