پیام تبریک مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400

اخبار و رویدادها
1399/12/30 - 13:15
چاپ
پیام تبریک مهندس حسین افضلی به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400

یا مقلب القلوب و الابصار                               یا محول الحول و الاحوال

یا مدبر الیل و النهار                                      حول حالنا الی احسن الحال

بسم الله الرحمن الرحیم

سال نو با نسیم نوازشگر بهاری، دست عنایت خداست که دگر بار دل و روح ما را به فردایی روشن نوید می‌دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش‌های ما به گذشته می‌پیوندد. همکاران بزرگوارم؛ آمدن نوروز و آغاز فصل بهار سرشار از آیه‌ها و نشانه‌های خداوند متعال است که در تمام زندگی همراه ماست. همت و تلاش شایسته کارکنان مجموعه شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان در سال گذشته برگ دیگری از کتاب زرین صنعت برق در استان های مازندران وگلستان را رقم زد و شما به درستی ثابت کردید که گام‌هایتان در راه توسعه و پیشرفت صنعت برق استوار و پایدار است.

همکاران گرانقدر، سالی که گذشت همراه با فراز و نشیب های فراوان و بعنوان سخت ترین سال صنعت برق و از سویی گرمترین تابستان سال های اخیر را تجربه کرده و علیرغم تحریم های ظالمانه و کمبود منابع ، خوشبختانه جهت توسعه شبکه در سال 1399 دوازده هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

امیدوارم در سال جدید که مزین شده به سال (( تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها )) ، افزایش بهره وری ، مشارکت جهادی به منظور تسریع در اتمام پروژه ها ، بهره گیری بهینه و صرفه جویی درمنابع و سرمایه ها، اتخاذ مناسب ترین روش های اجرایی ، بومی سازی ، خود اتکایی ،پیشتازی ، تحول آفرینی، روز آمدی و ارتقای دانش و مهارت را به عنوان امور محوری در سرلوحه فعالیت ها و اهداف خود قراردهید.

 اینجانب ضمن تبریک عید نوروز ، و اعیاد شعبانیه و تقدیر تشکر ویژه از کادر سلامت که در سال گذشته با روحیه ایثارگری به مبارزه با ویروس مهلک کرونا  پرداختند، سالی پر از برکت، تندرستی و بهروزی را برای شما عزیزان اعم از معاونین مدیران و کارشناسان و همه همکاران خدوم و پرتلاش شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، از درگاه باریتعالی آرزو می کنم.

حسین افضلی
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان

 

 

بازدید: 220