/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت سالروز شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی

پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت سالروز شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی

اخبار و رویدادها
1399/10/13 - 11:48
پیام مهندس حسین افضلی به مناسبت سالروز شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی

بسم الرب شهدا و الصدیقین

یک سال از شهادت و آسمانی شدن سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی و همرزمان وفادارش می‌گذرد. مجاهدانی که با دفاع شجاعانه از امنیت و عزت ملت ایران، امت اسلام و مظلومانی از اقصی نقاط جهان، در برابر استکبار و فریب‌خوردگان آنان ایستادند و در نهایت با نائل شدن به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت، در این راه مقدس نام خویش را در تاریخ جاودانه کردند.

زمان ثابت کرد ریختن خون سلیمانی‌ها اگرچه برای جهان اسلام و ملت ایران موجب خسران بود اما امروز دل‌های داغدار در غم هجرانش، به سربازان پرورش یافته ایشان افتخار می‌کنند و آرام می‌گیرند و تربیت یافتگان مکتب عاشورا راه او را پرقدرت‌تر از گذشته ادامه خواهند داد و تا نابودی ظلم و جور لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.

اینجانب سالروز شهادت آن سردار سرافراز و یاران گرانقدرش را به رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، ملت قهرمان  ایران و شما همکاران گرامی تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان برای ایشان و همراهان شهیدش علودرجات و برای مسلمانان و مظلومان عالم عزت و سربلندی را مسئلت می‌نمایم.

 

بازدید: 161