پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

اخبار و رویدادها
1399/09/01 - 10:16
پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان  بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

«بسم الله الرحمن الرحیم»

بسیج، نماد اخلاص وخدمت خالصانه به مردم است. بسیج شکوه جهاد و ظلم ستیزی و  پرچم دار ولایت مداری است.  

رمز موفقیت، سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن، تفکر بسیجی است که از قداست نیت اوست.

خلوص و صفای بسیجیان در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشید و تابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی  انسانها را مجذوب خود می کرد. بسیج یک فرهنگ ساخته شده در دوران حماسه و رزم  است و امید مردمان برای فرداهایی بهتر،  به یقین بسیج متعلق به همه اقشار و فادار به نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی است.

هفته مبارک و فرخنده بسیج، فرصت مغتنمی است برای تجدید میثاق با آرمانهای بلند بنیان گذار  این مکتب حضرت امام خمینی(ره) و بیعتی است با بزرگ بسیجی دلاور مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی).

بنده  بعنوان یک بسیجی و خادم مردم، ضمن عرض  تبریک به مناسبت  فرارسیدن هفته بسیج به بسیجیان گرانقدر و با بصیرت،  ایثارگران و خانواده های معظم و معزز شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم  و جانبازان گرامی و مردم شهید پرور استانهای مازندران و گلستان،  سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظ ا..) و توفیق خدمت به مردم شریف جمهوری اسلامی ایران را از درگاه  ایزد منان مسئلت دارم.

 

بازدید: 467