پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / پیام شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت عزای سیدالشهدا (ع)

پیام شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت عزای سیدالشهدا (ع)

اخبار و رویدادها
1399/06/08 - 07:19
پیام شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران وگلستان به مناسبت عزای سیدالشهدا (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ

 

  حماسه سرخ  عاشورا، حماسه انسان های پاک و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند و سر در برابر ظلم فرود نیاوردند. آن اسوه های عشق و آزادگی که نام و یادشان و خاطره ایستادگی و مقاومت شان در تاریخ ثبت و جاودانه گردید و سرلوحه زنده دلان و نیک سیرتان عالم قرار گرفت.. به معنای کلمه تاسوعا، مقدمه جان‌فشانی و عاشورا، سرفصل دلباختگی در محضر حسین(علیه السلام) است.  فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی این مناسبت بزرگ و شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران مخلص و جان بر کف آن حضرت را به پیشگاه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همه شیعیان جهان به ویژه همکاران صنعت برق استان مازندران وگلستان تسلیت گفته و امید داریم همواره رهرو آن امام بزرگوار در راستی و دینداری در تمامی عرصه‌های زندگی باشیم.

 

                             شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان

بازدید: 343