پرتال شرکت برق منطقه‌ای مازندران

/ زیر سایت ها / حوزه مدیرعامل / پایگاه خبری روابط عمومی / اخبار و رویدادها / طرح و بررسی پیشنهاد پروژه تحقیقاتی در جلسه کمیته تخصصی اقتصادی و اجتماعی تحقیقات شرکت

طرح و بررسی پیشنهاد پروژه تحقیقاتی در جلسه کمیته تخصصی اقتصادی و اجتماعی تحقیقات شرکت

اخبار و رویدادها
1399/04/03 - 09:40
طرح و بررسی پیشنهاد پروژه تحقیقاتی در جلسه کمیته تخصصی اقتصادی و اجتماعی تحقیقات شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای مازندران وگلستان،  جلسه کمیته تخصصی اقتصادی و اجتماعی تحقیقات شرکت با حضور معاونت منابع انسانی، تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت به عنوان عضو کمیته تخصصی اقتصادی و اجتماعی تحقیقات و آقای دکتر صادق صالحی از دانشگاه مازندران در خصوص پیشنهاد پروژه تحقیقاتی تحت عنوان " بررسی تاثیر بالقوه فعالیت‌های سازمان بمنظور مراقبت و ارتقای سلامت (کارکنان/ مشتریان/ اجتماع و محله/جامعه / محیط زیست) " برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه مهندس فردین عنایتی، مدیر دفتر تحقیقات وکنترل کیفیت تجهیزات و دبیر این کمیته، به شرح مختصری در خصوص تایید اولویت تحقیقاتی مذکور و همچنین شرح خدمات و نیازمندی‌های این پروژه پرداختند.

در ادامه جلسه  دکتر صالحی  پس از معرفی تیم تحقیق این پروژه به شرح گستردگی،  اهمیت و جایگاه این پروژه  پرداختند.  همچنین ایشان از لزوم انجام چنین پروژه های تحقیقاتی در سطح استانی و ملی به منظور حفظ سرمایه‌های ملی و انسانی تاکید نمودند.

 در ادامه جلسه هر یک  از اعضای کمیته، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت تکمیل‌تر شدن شرح خدمات پروژه بیان نموده اند.

در پایان  مهندس موسویون، به عنوان رییس کمیته، بیان داشتند : ما در این پروژه بدنبال تبیین مصادیقی از تاثیرات بالقوه و بالفعل فعالیت‌های صنعت برق بر روی ذینفعان هفتگانه (کارکنان/ خانواده/مشتریان/ اجتماع/ محله/ جامعه/ محیط زیست) می باشیم.  

لازم بذکر است تیم تحقیق این پیشنهاد پروژه تحقیقاتی، پس از دریافت تاییدیه از کمیته تحقیقات شرکت و انجام فرایند داوری، با عقد قرارداد پژوهشی شروع بکار خواهد نمود. 

                              

بازدید: 648