پیام مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بمناسبت روز کارگر

اخبار و رویدادها
1399/02/10 - 13:01

روز کارگر فرصت مناسبی برای تجلیل از خادمان عرصه تولید و کسانی است که عاشقانه برای سربلندی کشور جانفشانی می‌کنند.
مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان در پیامی با تبریک هفته کارگر بیان داشت: کارگران بازوان توانمند حرکت جامعه به‌سوی رشد، تعالی و شکوفایی می‌باشند و بی‌شک بخش اعظمی از پیشرفت‌های حاصل‌شده در کشور به برکت ایثار و مجاهدت‌های این قشر از جامعه است.
وی اظهار داشت: جامعه‌ای که از فرصت اندیشه، توان وتلاش کارگران استفاده بهتر نماید، به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت.


مهندس افضلی گفت: کارگرانی که در عرصه‌های مختلف سازندگی برای سربلندی این نظام مقدس نقش بسزایی داشته‌اند امروز نیز در دست‌یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی سهم عمده‌ای ایفا می‌کنند.
وی یادآور شد: کارگران از ارزشمندترین طبقات اجتماعی و سودمندترین گروهها در جامعه هستند زیرا چرخ‏‎ ‎‏عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران درحرکت و چرخش است و حیات یک‏‎ ‎‏ملت، مرهون کار و کارگر است.
مهندس افضلی در ادامه این پیام آورده است: یازدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی کارگر تعلق به انسان‌هایی دارد که با کار وتلاش بالقوه خود تداوم زندگی را به‌سوی داشتن جامعه‌ای پویا و سالم رقم می‌زنند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان تصریح کرد: بدیهی است اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» بیشتر بر دوش همین بخش از جامعه است که خالصانه و با کمترین توقع برای عزت و شرف این سرزمین تلاش می‌کنند.
وی در پایان این پیام اذعان داشت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به سال «جهش تولید» نام‌گذاری شده است، فرصت را مغتنم شمرده و از کارگران زحمتکش و پرتلاش صنعت برق ایران اسلامی به‌ویژه کارگران شاغل در صنعت برق مازندران و گلستان که باهمت والای خود چرخ صنعت و تولید را به گردش درمی‌آورند و کار را عبادت و تلاش خود را در سرنوشت ملت و این مملکت مؤثر دانسته و برای تحقق اقتصاد ملی گام برمی‌دارند قدردانی می‌نمایم.
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان از خدای تبارک و تعالی در این ماه پرفیض و برکت با استعانت از ذات او و دعای خیر صالحان و روزه داران سلامت و تندرستی کارگران عزیزی که در اثر بیماری منحوس کرونا آسیب دیده اند را خواستار شد.

بازدید: 325