پیام مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان به مناسبت دهم اردیبهشت روز صنعت برق

اخبار و رویدادها
1399/02/10 - 08:50

مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان به مناسبت فرارسیدن دهم اردیبهشت‌ ماه روز ملی صنعت برق پیامی صادر کرد، متن پیام بدین شرح است:

برق لازمه زندگی و صنعت برق فراهم‌کننده این نعمت ارزشمند امروزی است، بدون شک تصور زندگی بدون برق بسیار دشوار و سخت است. دهم اردیبهشت‌ماه روز صنعت برق فرصتی است برای تقدیر از مردان و زنانی که با اراده و اعتقاد راسخ در راستای خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی و گردش چرخ خودکفایی کشور، تلاش می‌کنند.

صنعت برق به‌عنوان عنصری حیاتی در عرصه توسعه باهمت والای تلاشگران و پشتکار مجاهدان، بزرگان و فرهیختگان که دغدغه این مرزوبوم را داشته و دارند توانسته پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به معنای واقعی و حقیقی به جایگاه اصلی خود نزدیک شود تا این صنعت به‌عنوان تبلوری از غرور ملی مردم شریف ایران اسلامی و نمادی از توانمندی‌های علمی و صنعتی کشور شناخته شود. امروزه، توسعه و پیشرفت روزافزون صنعت برق کشور در گرو توانمندی و تخصص تلاشگران این عرصه است. شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان نیز با داشتن کارکنان توانمند و متعهد، صنعتی مهم در عرصه توسعه استان به شمار می‌رود که توانسته با اقدامات جهادی خود برگ‌های زرینی از خودباوری و شکوفایی را در دفتر افتخارات خود به ثبت رساند. این شرکت که افتخار خدمت‌رسانی به مردم شریف دیار علویان و گلستان را دارد، توانسته به پشتوانه تلاش و همت کارکنان، پیمانکاران و مشاوران متعهد و توانمند و با بهبود شاخص های فنی در مسیر توسعه استان گام های بلندی بردارد و در بحران‌ها و شرایط سخت، جواب گوی نیاز جامعه باشد. این‌جانب دهم اردیبهشت‌ماه روز صنعت برق را به‌تمامی دست‌اندرکاران، کارکنان، کارگران و سایر افراد خانواده بزرگ صنعت برق به‌ویژه همکاران خدوم و پرتلاش شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) در انجام مسئولیت‌های محوله جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال «جهش تولید» نام‌گذاری شده است موفق و پیروز باشید.

حسین افضلی
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان

بازدید: 231