تجلیل از بانوان صنعت آب و برق استان مازندارن

اخبار و رویدادها
1398/12/04 - 14:46

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر، جشنی با حضور ریاست و اعضا شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران، مدیر کل امور بانوان و خانواده، مدیران زن و بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان در سالن مهرگان ساری برگزار گردید.

دراین مراسم دکتر یخکشی ریاست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت هفته زن و روز مادر در خصوص اهمیت نقش زنان بعنوان یک مادر و یک همسر در خانواده و در جامعه، مطالبی را بیان داشتند.

وی موفقیت خانواده و جامعه سالم را مدیون زنان موفق و آگاه دانست و از فداکاری وایثار زنان در پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در پشت صحنه و اعزام فرزندان به جبهه های حق علیه باطل یاد نمود.

وی گفت: هر جایی که به  زنان در جایگاه اداری و اجتماعی مسئولیتی داده شد، بانوان بسیار خوب عمل کردند. همچنین افزایش پست های مدیریتی زنان مورد تاکید دولت و وزیر محترم نیرو قرار گرفته و باید مورد توجه مدیران صنعت آب و برق هم قرار گیرد.

در ادامه مراسم سرکار خانم دکتر طوسی مدیر کل امور بانوان و خانواده استان  اظهار داشت: بدیهی است با توجه به آمار جمعیت  در استان مازندران  که بیش از 49 درصد از جمعیت آنرا زنان تشکیل می دهند آنها می توانند با مسئولیت پذیری شان در عرصه های مختلف نقش آفرینی و اثر گذاری بیشتری داشته باشند.

وی گفت: زنان ما باید به تحکیم بنیان خانواده و تربیت صحیح فرزندان خود اهتمام ورزیده و در عرصه های اجتماعی و فرهنگی از جمله تشکلهای مردمی، حوزه سلامت، توانمندسازی، اشتغال، آموزش و.... حضور فعال به هم رسانند. همچنین زنان از نظر نظم فرهنگی به عنوان متولیان امر فرهنگی باید پشتاز باشند.

در ادامه مراسم از دستاوردهای علمی بانوان موفق، پژوهشگر و محقق رونمایی گردید. وسپس 58 بانوی نمونه صنعت آب و برق استان توسط مدیران مورد تجلیل قرار گرفتند. 

بازدید: 474