مومن دائم ذكر ،و بسيار فكر كننده است حضرت علي (ع)  
 
آرشیو موضوعی
آرشیو ماهانه
تعداد بازدید: 1,788,144
تفاهمنامه همكاري بين پايگاه مقاومت بسيج شهيد عباسپور و پدافندغير عامل برق منطقه اي مازندران امضاء شد
اخبار و رويدادها 28 دي 1395

 تفاهمنامه همكاري بين پايگاه مقاومت بسيج شهيد عباسپور شركت برق منطقه اي مازندران وگلستان وپدافندغير عامل اين شركت امضاء شد در مراسمي كه بهمين مناسبت برگزار شد.
مهندس افضلي مدير عامل شركت برق منطقه اي مازندران وگلستان گفت:اين شركت داراي شبكه اي گسترده‌اي است كه معمولا" در طول سال حداقل يك الي دوبار دچار حادثه و بحران ميشويم لذا ضروي است كه ما ملاحظات و پيش بيني هاي لازم را داشته باشيم تا خسارات را كاهش دهيم يا زمان بحران را كوتاه نماييم. تفاهمنامه با پايگاه بسيج ابتدا در سطح وزارت نيرو منعقد گرديده و به شركتهاي زير مجموعه هم ابلاغ شده است كه اين كار صورت گيرد . جا دارد كه از واحد مجري پدافند غيرعامل و پايگاه بسيج تشكر و قدرداني كنم كه اين تفاهمنامه را اجرايي نمودند و فضا را براي امدادرساني بسيج براي خدمت رساني بيشتردر امر پدافند غير عامل به شركت و مردم منطقه بوجود آورد.

در ادامه صفري مشاور مديرعامل ودبيركميته پدافند غير عامل اين شركت با اشاره به اهميت و ضرورت و نقش پدافند غير عامل در شرايط بحراني و نياز به هماهنگي و استفاده از همه ظرفيتهاي كشور در مقابل تهديدها و بحرانها. هدف از تبادل تفاهمنامه با پايگاه بسيج شركت را استفاده از توانمندي بسيج جهت بهره مندي در تهديدها و بحرانهاي مرتبط پدافند غير عامل برشمردند.

در پايان رستخيزفرمانده پايگاه مقاومت شهيد عباسپور اين شركت با قرائت فرازهايي از فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص بسيج و نقش آن در ارزشهاي جامعه و همچنين اشاره به توانمندي و افتخارات پايگاه شركت آمادگي پايگاه بسيج را براي پذيرفتن نقش كمك كننده به پدافند غير عامل در وقوع تهديدها و بحرانهاي پدافندي را اعلام نمودند. ايشان همچنين پيشنهاد كردند در اين راستا ميتوان از توانمندي سپاه منطقه نيز بهره مند شد.كسب موفقيت ورزشي بانوي همكار شركت برق منطقه اي مازندران گلستان
اخبار و رويدادها 26 دي 1395

در چهاردهمين دوره مسابقات سراسري شطرنج وزارت نيرو كه به ميزباني شركت توزيع نيروي برق خوزستان انجام شد سركار خانم مريم ساداتي فرح آبادي ازكاركنان شركت برق منطقه اي مازندران گلستان مقام اول انفرادي اين دوره از مسابقات را كسب نمود.

 مطالب گذشته...